Loading...
A Flying Jatt me titra shqip

A Flying Jatt

Jatt eshte nje superhero i cili lufton krimin dhe mbron njerezit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=1J9Z0qhKZqo
Zhanri Aksion, Komedi, Aventure,
Aktorët Jacqueline Fernandez, Tiger Shroff, Nathan Jones,
Shikime 17,582
Imdb

Komente