Loading...
OK Jaanu me titra shqip

OK Jaanu

Adi dhe Tara shkojne ne mumbai per te ndjekur endrat e tyre. Nje takim i rendesishme ndez nje shkendije midis tyre derisa karriera i ndan ato. A do te mbizoteroj ambicia mbi ceshtjet e dashurise?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=HLdbAdya2po
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kapoor, Naseeruddin Shah,
Shikime 28,299
Imdb

Komente