Loading...
7 Hours to Go me titra shqip

7 Hours to Go

Kjo ngjarje tregon per nje triller investigativ ne Mumbain e sotem.Kjo film eshte bazuar ne nje ngjarje te vertet i cili tregon per nje pengmarrje dhe cfare ndodh 7 ore pas saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZmkoRZNlzQo&noredirect=1
Zhanri Thriller, Krim,
Aktorët Shiv Pandit, Sandeepa Dhar, Vipin Sharma,
Shikime 18,909
Imdb

Komente