Loading...
3 Bachelors me titra shqip

3 Bachelors

Filmi flet per rrugen ne te cilen kalojne dy student dhe nje profesor derisa ata gjejne dashurine e vertet.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dWcte6KBqk8
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Sharman Joshi, Nigaar Khan, Negar Khan,
Shikime 17,561
Imdb

Komente