Loading...
24 me titra shqip

24

Nje shkencetar shpik nje makineri kohe e cija con ne nje lufte te ashper mes vllait te tij binjak dhe djalit te tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wqXE_es_I3M
Zhanri Thriller,
Aktorët Suriya, Samantha Ruth Prabhu, Nithya Menon,
Shikime 14,054
Imdb

Komente