Loading...
2 States me titra shqip

2 States

Filmi tregon per udhetimin romantik te nje cifti me kultura te ndryshme,Krish Malhotra dhe Ananya Swaminathan .Pas mbarimit te universitetit ato vendosin te martohen por a do te bien dakord prinderit e tyre per kete martese ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=CGyAaR2aWcA
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Amrita Singh, Alia Bhatt, Arjun Kapoor,
Shikime 57,228
Imdb

Komente