Loading...
1920 Evil Returns me titra shqip

1920 Evil Returns

Filmi flet per historine e nje poeti te famshem i cili takon nje grua e cila eshte ne telashe. Per ta sheruar ate ai e dergon ne nje spital por shum shpejt gruaja pushtohet nga djalli dhe del jashte kontrollit.Pyetja eshte se cfare lidhje ka poeti me gruan qe ben cdo gje per ta shpetuar, pse eshte pushtuar ajo nga djalli dhe kush eshte djalli.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Hq-U6HWZjsY
Zhanri Drame, Horror, Romance,
Aktorët Tia Bajpai, Vicky Ahuja, Sharad Kelkar,
Shikime 25,863
Imdb

Komente