Loading...
 Budhia Singh: Born to Run me titra shqip

Budhia Singh: Born to Run

Filmi tregon per biografine e Budhia Singh. Djali me i ri ne moshe qe mori pjese ne maratonen boterore te vrapit i cili krijoi shume debat dhe inspirim ne mbare boten.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=YGft9XiX4bs
Zhanri Biography, Drame, Sport,
Aktorët Gajraj Rao, Mayur Mahendra Patole, Manoj Bajpayee,
Shikime 9,385
Imdb

Komente