Loading...
 All Is Well me titra shqip

All Is Well

Nje muzikant e gjen veten e tij pasi largohet nga mendimet e miqeve dhe te prinderve te tij

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wlyc0NxmRYs
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Rishi Kapoor, Abhishek Bachchan, Asrani,
Shikime 27,167
Imdb

Komente